Działka budowlana
Bąkówka, mazowieckie
- 1 250 000 zł
- 2 054 m²
- 608,57 zł/m²
Monika Włodarczy...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Bąkówka, mazowieckie
zaktualizowane:
31 marca 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 31 marca 2026
1 250 000 zł 2 054 m² 608,57 zł/m²
kwadratMedia:
gaz, prąd, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 250 000 zł (608,57 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 054 m²
- kształt: kwadrat; długość: 42m; szerokość: 50m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Akces Nieruchomości, zaktualizowane: 31.03.2026
- numer ogłoszenia: API-GS-143136
Lokalizacja
- Adres: Bąkówka, Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane
Opis nieruchomości
AKCES nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 2054m2 położoną w miejscowości Bąkówka.
Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy.
W MPZP działka oznaczona symbolem 2MN: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza oraz usługi nieuciążliwe w obrębie budynku; minimalna powierzchnia działki budowlanej 1500m2, dla bliźniaczej 750m2 z tolerancją 10%; minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70% powierzchni ogólnej działki.
Dojazd drogą gminną asfaltową. (...)